Contact

Heeft u vragen of wenst u een afspraak te maken, dan vernemen wij graag van u. Hieronder vindt u het contactformulier en onze contactgegevens. Graag tot ziens!

Wie kunnen u van dienst zijn?

Richard van der Walle
Eigenaar
Richard@vdwfiscaal.nl

Robin Neehus
Financiële Administratie
Robin@vdwfiscaal.nl

Belinda Hobé
Salarisadministratie
Belinda@vdwfiscaal.nl

Sander Fidder
Financiële Administratie
Sander@vdwfiscaal.nl

Mark van der Meer
Financiële Administratie
Mark@vdwfiscaal.nl

Arjan van de Grift
Senior Financieel Specialist
Arjan@vdwfiscaal.nl

Dylan van der Walle
Financiële Administratie
Info@vdwfiscaal.nl

Stage Medewerker
Financiële Administratie
stage@vdwfiscaal.nl

Kantoor Vanderwalle Group B.V. is een erkend kantoor vanuit de NOAB en het RB.

 

Kantoor Vanderwalle Group B.V.

Het Laantje 3
1231 LL Loosdrecht

Telefoon: 035 602 0021
E-mail: info@vdwfiscaal.nl

Openingstijden:  maandag t/m vrijdag 08:30 – 17:30